Föremål som liknar oljemålning Lepik
3202 Oljemålning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 20 september 2021
3324 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 20 september 2021
6716 Oljemålning
H Lepik, Signerad, stilleben. Olja på pannå, 30x25 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 7 december 2020
5237 Oljemålning
H Lepik, blommor i vas, 46x38
Såld: 600 kr
Såldes den 17 januari 2011
6281 Oljemålning
H Lepik, Blomstilleben, 55x46
Såld: 750 kr
Såldes den 30 augusti 2010
1496 Oljemålning
H Lepik, -1947, 37x46
Såld: 2.500 kr
Såldes den 15 februari 2010
3329 Oljemålning
höjd: Lepik, 38x46
Såld: 1.200 kr
Såldes den 11 januari 2010
8245 Oljemålning
H Lepik blomstilleben 91x61
Såld: 2.500 kr
Såldes den 11 maj 2009
2137 Oljemålning
H Lepik, Blomstilleben, 49x40
Såld: 1.100 kr
Såldes den 21 januari 2008